Okná a dvere

Okná a dvere

Naša ponuka:

okná a dvere

Plastové okná, dvere

V súčasnosti sú najobľúbenejšou formou okien plastové okná, ktoré materiálovo aj technologicky zabezpečujú vysokú efektívnosť bývania. Na tom sa podieľa ich schopnosť izolovať teplo, vlhkosť a zvuk, poskytovať vysokú životnosť a odolnosť.

Plastové okná, okná považská bystrica, dvere, okná plastové, posuvné okná, okná na mieru, hliníkové okná, okná incon, salamander, okná a dvere, vchodové dvere, okná a dvere

cortizo 1

Hliníkové okná, dvere, posuvné dvere

Hliníkové okná a dvere si totiž zobrali z ich hlavného výrobného materiálu všetky jeho pozitíva. Znamená to, že hliníkové okná a dvere sú investíciou na desiatky rokov, ktorá Vás rozhodne nesklame. Navyše, prekvapia Vás svojou eleganciou, jednoduchou údržbou a maximálnou bezpečnosťou.

Značkové výrobky s certifikátom CE

Certifikát CE potvrdzuje zhodu výrobku s požiadavkami týkajúcimi sa bezpečnosti, ochrany zdravia, energetickej účinnosti a environmentálnych kritérií, ktoré sú stanovené európskymi smernicami.

Montáž okien cena, dvere, okná a dvere, profiokná, považská bystrica okná a dvere, okná salamander, vchodové dvere, okná považská bystrica